O Společnosti

10.02. 2016

Představení firmy Stavební firma NAO s. r. o.

Stavební činností v oboru pozemního stavitelství se zabýváme už od samotného založení společnosti. Moderní vybavení nám umožňuje pracovat na zakázkách rychle a přitom kvalitně. Nejlepším důkazem naší kvalifikace jsou desítky úspěšně dokončených projektů z různých oblastí.

  • Máme více jak 25 let zkušeností ve stavebnictví
  • Jsme držitelé certifikátů ISO 14001 , 9001 a 18001 
  • Aktivně se zajímáme o novinky z oboru
  • Velký důraz klademe na kvalitu a bezpečnost práce
  • Pravidelně se účastníme odborných školení
  • Respektujeme domluvené ceny a termíny

V současné době zaměstnáváme 78 zručných pracovníků – zedníky, elektrikáře, instalatéry, topenáře, malíře, projektanty i jiné řemeslníky. 

Záleží nám na životním prostředí

Vždy se snažíme minimalizovat dopady naší práce na přírodu a společnost. Třeba tak, že pomáháme klientům snižovat náklady na vytápění prostřednictvím zateplování jejich domů. Byly jsme také zařazeni do seznamu odborných dodavatelů dotačního programu Zelená úsporám.

Historie společnosti

10.02. 2016

Historie společnosti

Stavební firmu NAO, s.r.o., jsme založili v roce 1993. V následujících letech rychle rostl počet zaměstnanců, spokojených zákazníků i naše technické zázemí. Nejen proto jsme se z původních prostor přestěhovali v roce 2003 do většího areálu v Teplicích, kde sídlíme dodnes.

Postupem času byla firma také rozdělena na několik odvětví s cílem maximálně zefektivnit její řízení. Díky tomu vám můžeme nabízet komplexní služby ve stejně vysoké kvalitě jako jednotlivé stavební práce.

Certifikáty

10.02. 2016

Certifikace společnosti

Veškeré procesy ve Stavební firmě NAO, s.r.o. jsou řízeny v souladu s požadavky národních resp. evropských norem, na jejichž základě naše společnost získala patřičné certifikáty.

Pravidly, určenými získanými certifikáty, se řídíme v každodenní praxi, od zpracování poptávky zákazníka, během realizace zakázky, až po odevzdání dokončené práce.  Certifikace je rovněž ujištěním pro naše zákazníky, že máme k poskytování nabízených služeb patřičnou profesní kvalifikaci.